TR
Ara
İŞTİRAKLER

İTKİB Fuarcılık A.Ş.

İTKİB Fuarcılık A.Ş., 2010 yılında İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından fuar yapımcısı / düzenleyicisi bir firma olarak kuruldu. İTKİB Fuarcılık A.Ş., 2022 yılında, İHKİB öncülüğünde tüm sektörel paydaşların kenetlenmesi ile İstanbul’da uluslararası bir hazır giyim fuarı düzenleyerek sektörün beklentisini gerçeğe dönüştürdü. Hemen ardından da İTHİB öncülüğünde kumaş, iplik ve tekstil aksesuarları fuarı Texhibition İstanbul’u gerçekleştiren İTKİB Fuarcılık A.Ş. hazır giyim ve tekstil sektörlerinde uluslararası fuar takvimlerinde yerini alan iki önemli fuar markasını sektörün hizmetine sundu.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği İTKİB Fuarcılık A.Ş. olarak 2022 yılında sektöre kazandırdığımız ve ilk düzenlenişinde Avrupa’nın en büyük Hazır Giyim ve Moda Fuarı olma başarısını yakalayan IFCO, İstanbul Fashion Connection Hazır Giyim ve Moda Fuarı, başta kadın ve erkek giyim, bebek ve çocuk giyim, kot ve spor giyim, abiye, gelinlik, iç giyim, çorap, deri ve kürk giyim ve ayakkabı olmak üzere bugüne dek yüzlerce firmayı 130’un üzerinde ülkeden on binlerce alıcı ile buluşturdu.

İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close