TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Türkiye-Tunus Yatırım ve İş Forumu Hk.

Türkiye-Tunus Yatırım ve İş Forumu Hk.
EKLENME TARİHİ 03.06.2024
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’ndan alınan bir yazıda, Tunus Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Kalthoum Ben Rejeb ve beraberindeki iş heyetinin ülkemizi resmi ziyareti kapsamında, DEİK organizasyonunda, 5 Haziran 2024, Çarşamba günü DEİK Merkezi’nde Türkiye-Tunus Yatırım ve İş Forumu gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. T.C. Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ömer Bolat’ın teşrif edeceği İş Forumu’na; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Türk ve Tunuslu firmaların katılım sağlaması beklendiği belirtilmektedir. Bu sektörler arasında Enerji, Dijital Teknolojiler, İnşaat ve Müteahhitlik, Gıda ve Tarım, Sanayi, Sağlık, Turizm, Otomotiv, Tekstil ve Konfeksiyon, Ulaşım ve Lojistik sektörlerinin olduğu aktarılmaktadır.

Bu minvalde, ikili iş görüşmelerinin ve sunumların düzenleneceği bahse konu Foruma katılım sağlamak isteyen firmalarınızın en geç 3 Haziran 2024, Pazartesi günü saat 18.00’e kadar DEİK Üye Portalı (deik.org.tr) adresinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerektiği bildirilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close