TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Türkiye-Tunus İş Forumu Hk.

Türkiye-Tunus İş Forumu Hk.
EKLENME TARİHİ 17.05.2024
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kuruluşu (DEİK)’den alınan bir yazıda, Tunus Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Kalthoum Ben Rejeb ve beraberindeki iş heyetinin ülkemizi resmi ziyareti kapsamında, DEİK organizasyonunda, 5 Haziran 2024, Çarşamba günü İstanbul’da Türkiye-Tunus İş Forumu gerçekleşeceği bildirilmektedir.

İlgili yazıda devamla, T.C. Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ömer Bolat’ın teşrif edeceği İş Forumu’na; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Türk ve Tunuslu firmaların katılım sağlaması beklenmektedir. Bu sektörler arasında Enerji, Dijital Teknolojiler, İnşaat ve Müteahhitlik, Gıda ve Tarım, Sanayi, Sağlık, Turizm, Otomotiv, Tekstil ve Konfeksiyon, Ulaşım ve Lojistik sektörlerinin öne çıkacağı ifade edilmektedir.

Mezkûr yazıda, ikili iş görüşmelerinin ve sunumların düzenleneceği bahse konu Foruma katılım sağlamak isteyen firmalarınızın en geç 3 Haziran 2024, Pazartesi günü saat 18.00’e kadar DEİK Üye Portalı (deik.org.tr) adresinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerektiği belirtilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close