TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Tayland (Bangkok) Ticaret Heyeti, 9-13 Eylül 2024

Tayland (Bangkok) Ticaret Heyeti, 9-13 Eylül 2024
EKLENME TARİHİ 08.05.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda; TC. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ile 9-13 Eylül 2024 tarihleri arasında Tayland’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Bangkok şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tayland’dan iş insanlarının davet edileceği ve nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 24 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimi olup, bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/thailand-bangkok-2024/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte ve firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 85.000-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Başvurular tüm sektörlerimize açık olup, heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının TİM’e ulaştırılmasıyla kesinleşeceği bildirilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close