TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

See Bridge Projesi Ulusal Webinar Daveti Hk.

See Bridge Projesi Ulusal Webinar Daveti Hk.
EKLENME TARİHİ 16.05.2024
Sayın Üyemiz,

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğinden alınan yazıda, İMMİB koordinatörlüğünde, Avrupa Birliği COSME- Tek Pazar Programı finansal desteğiyle yürütülen SEE BRIDGE Projesi, yeşil ve dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla hem KOBİ’leri hem de KOBİ’lere hizmet veren kurumları desteklemeyi hedeflediği aktarılmaktadır. Çeşitli eğitimler ve çalıştaylarla aracı kuruluşların kapasitelerini arttırmayı hedefleyen proje kapsamında, KOBİ’leri ve onlara hizmet veren aracı kurumları bir araya getirecek ulusal bir webinar düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Bu çerçevede, etkinlikte, sürdürülebilirlikte dijital çözümler, SKDM’deki güncel gelişmeler ve AB hibe programları hakkında detaylı bilgiler paylaşılarak yeşil & dijital dönüşüm alanında yenilikçi çözümlere odaklanılacağı bildirilmektedir.


30 Mayıs 2024 tarihinde Türkiye saatiyle 10:00’da gerçekleştirilecek webinara, (webinar-kayıt-formu/google.com) adresinden kayıt olunabileceği ifade edilmektedir.Gündem:
  • 10:00-10:10 Açılış Konuşmaları
  • 10:10-10:20 SEE BRIDGE Projesi Tanıtımı
  • 10:20-10:50 AB Hibe Programları: Fırsatlar ve Başvuru Süreçleri
  • 10:50-11:20 Sürdürülebilirlikte Dijital Çözümler
  • 11:20-11:30 Soru & Cevap
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close