TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

IPARD-GOAL Projesi Açılış Toplantısı Hk.

IPARD-GOAL Projesi Açılış Toplantısı Hk.
EKLENME TARİHİ 03.05.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA III) Kırsal Kalkınma Bileşeni olan IPARD Programı kapsamında Avrupa Birliği’nden fon almaya hak kazanan ve TİM liderliğinde yürütülmekte olan “GOAL: Green Oriented Associations for Levelling Up Digital Mentorship” projesinin açılış toplantısının 6 Mayıs 2024 Pazartesi günü TİM Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu'nda gerçekleşeceği ifade edilmektedir.

Ocak 2024 itibariyle uygulanmaya başlanan ve üç yıl sürmesi planlanan projede TİM ve İhracatçı Birlikleri ile ihracatçı şirketlerimizin kapasitelerini dijital araçlarla güçlendirmek, insan kaynağımıza yeşil dönüşüm alanında mentorluk hizmeti sağlayarak geleceğe yatırım yapmak odak noktaları olacağı belirtilmektedir. Proje kapsamında, ekosistem paydaşları ve ihracatçı şirketler arasındaki bilgi paylaşımının güçlendirilmesi, AB ile ticaretimizdeki kilit oyuncular, kamu kurumları, STK’lar, üniversiteler, teknoparklar ve politika yapıcılarla iş birliği çalışmaları yapılması hedeflendiği aktarılmaktadır.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close