TR
Ara
İHKİB DUYURULAR

Çin (Shenzhen) Ticaret Heyeti Hk.

Çin (Shenzhen) Ticaret Heyeti Hk.
EKLENME TARİHİ 31.05.2024
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği AKİB organizasyonu ile 31 Ağustos - 4 Eylül 2024 tarihleri arasında Çin’in Shenzhen şehrine yönelik Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Meyve Sebze Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Fındık ve Mamulleri, Zeytin ve Zeytinyağı, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller sektörleri başta olmak üzere tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlandığı aktarılmaktadır.

Söz konusu organizasyonda Çin’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir. Bahse konu ticaret heyetine başvuru için 5 Haziran 2024 Çarşamba günü 17.30’a kadar https://delegations.tim.org.tr/event/china-shenzhen-2024 internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için firma başına 3.460 USD, aynı firmadan ikinci kişi için 2.335 USD tahsil edileceği aktarılmaktadır. Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının AKİB Genel Sekreterliğine ([email protected]) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği bildirilmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close