TR
Ara
TİCARET HEYETLERİ

Malezya Singapur E-İhracat Heyeti


5986 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe konulan E-İhracat Destekleri Hakkında Karar kapsamındaki “E-ihracat Desteklerine İlişkin Genelge” çerçevesinde, Ticaret Bakanlığımız koordinasyonu ile ülkemizin ihracat hedefleri doğrultusunda e-ihracatımızın ve mevcut pazar paylarımızın arttırılması amacıyla, 6 – 12 Ekim 2024 tarihleri arasında Singapur ve Kuala Lumpur’da bir e-ihracat heyeti organizasyonu planlanmaktadır.


İletişim :

Gökçe Maraşlı

Tel : 0212 454 03 07

E-mail : [email protected] - [email protected]

Yer : Singapur / Malezya

  • Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması dolayısıyla ön başvurunuzun son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Heyet e-ihracat departmanı olan firmalarımıza yönelik olarak düzenlenmektedir. E-ihracat departmanı olmayan firmaların başvurusu kabul edilmeyecektir.
  • Heyete katılım, sözleşme ve ödemenin İTKİB’e iletilmesiyle kesinleşecektir.
  • Heyete yalnızca firmada SGK kayıtlı veya imza sirkülerindeki yetkili kişi veya kişiler katılabilmektedir.
  • Heyet ön başvurusu yapıldıktan sonra tarafınıza firmanın onaylandığına dair onay e-postası düştükten sonra; “Katılımcı Şirket Talep Formu”nu doldurulup tarafımıza iletilmesi, heyet sözleşmesinin her sayfasının firma kaşesi ve imza sirkülerindeki yetkili kişilerce imza uygulanarak tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close